Nový Rexton G4

GRANDIÓZNE. FASCINUJÚCE

Sme hrdí na naše dedičstvo

Prémiové terénne vozidlo Rexton bolo vynovené, spoločnosť Ssangyong odhalila v lete roku 2017 verziu štvrtej generácie pod názvom Rexton G4. Pri prezentácii verzie prvej generácie modelu Rexton v roku 2001, značka založila ako svoju vlajkovú loď novú kategóriu vo výrobe automobilov v Južnej Kórei, a od tej doby si drží vedúcu pozíciu medzi kórejskými prémiovými terénnymi vozidlami. Rexton G4 je skutočné SUV, byť vlastníkom ktorého, je bezpochyby výhra.

NOVÝ REXTON G4. OVEĽA VIAC, NEŽ BY STE SI BOLI MYSLELI

Dáva nám omnoho viac než doteraz Nový Rexton je bezpečnejší, priestrannejší a impozantnejší, než kedykoľvek predtým. Model G4 otvára úplne novú kapitolu v histórii športovo-úžitkových vozidiel. Fascinujúci svet foriem, jedinečná kombinácia technologických riešení s perspektívou do budúcna, ktorá nepozná kompromisy. Nezávisle od toho, či ide o model pre päť alebo až sedem osôb, môžete si byť istí, že aj najdlhšia cesta bude pre vás bezpečná, pohodlná a budete z nej mať pôžitok.

VYNIKAJÚCE JAZDNÉ SCHOPNOSTI NA TERÉNE, KOMFORT JAZDY LUXUSNÝCH ÁUT

V novom tele nový duch

Najnovšia verzia modelu Rexton je vybavená 2,2 litrovým dieselovým motorom vlastnej proveniencie, s priamym vstrekom paliva e-XDI LET (Low-End Torque), ktorý je výkonnejší, silnejší, má vyšší krútiaci moment, pritom spľňa najprísnejšie emisné normy Euro 6d. Pri výkone 181 k, v závislosti od prevodovky, dáva vysoký krútiaci moment (MT 400 Nm – AT 420 Nm) v oblasti najviac využívaných otáčok 1400-2800 za minútu. Tým zabezpečuje mimoriadne dynamické vlastnosti jazdy a výhodnú spotrebu pohonných hmôt. Nový Rexton G4 má vo svojej kategórii vynikajúcu ťažnú kapacitu až 3 t (AT). Podvozok Rextonu zabezpečuje vďaka technologickým riešeniam, aplikovaným predovšetkým v luxusných sedanoch, prvotriedne jazdné vlastnosti a pohodlie. Vďaka prepínateľnému pohonu všetkých kolies obstojí aj na najtvrdších terénoch.

rexton

Prepínateľný pohon 4WD

Prepínateľným pohonom všetkých kolies 4WD, vyvinutým Borg Warnerom, Rexton G4 obstojí aj pri najťažších terénnych podmienkach. Otočný prepínač na stredovej konzole umožňuje vodičovi zvoliť si z troch režimov jazdy.

Voliteľne 7 rýchlostná automatická prevodovka E-tronic:

7-rýchlostná prevodovka E-Tronic, vyvinutá spoločnosťou Mercedes-Benz, stanovuje optimálne body prevodov prispôsobujúc sa k aktuálnemu štýlu riadenia vodiča (akoby čítala v jeho myšlienkach), a tým zabezpečuje jedinečný zážitok z riadenia a nízku spotrebu pohonných látok.

Motor:

rexton

Rexton G4: Náprava je taktiež špičkou

Zavesenie na prednej náprave pomocou priečnych závesných ramien. Optimálnu schopnosť udržiavať vozidlo na ceste a komfort cestovania bez otrasov, zabezpečuje nezávislé zavesenie na prednej náprave pomocou: priečnych závesných ramien, stabilizátora, vinutých pružín a tlmičov s plynovou náplňou. V prípade verzie s automatickou prevodovkou je použité nezávislé zadné zavesenie s 10 ramenami zavesenia multi-link.

SYSTÉMY PODPORY RIADENIA: ULTRAMODERNÉ INOVÁCIE

Rozvinuté technologické riešenia

 Systém automatického núdzového brzdenia (AEBS)

Systém upozorňovania na opustenie jazdného pruhu (LDWS)

Asistent zmeny jazdného pruhu (LCA)

Varovanie pred nárazom (FCW)

Asistent diaľkových svetiel (HBA)

Systém rozpoznávania dopravných značiek (TSR)

Asistent sledovania mŕtveho uhla (BSD)

Systém sledovania premávky v priečnom smere za vozidlom (RCTA)

ÚPLNE NOVÝ, MODERNÝ DIZAJN

Nový Rexton G4 je elegantným predstaviteľom klasických hodnôt SUV. Aj pri impozantných rozmeroch, každý detail vyzdvihuje kľud, bezpečnosť a precíznosť. Robustný a charakterný, a zároveň športovo-elegantný. Výrazne predĺžená kapota motora, dynamická línia a silueta strechy, ako aj markantné a jedinečné reflektory objímajúce mriežku chladiča, dávajú pevný a charakteristický vzhľad športovo-úžitkovému vozidlu s úctyhodnými rozmermi.

NOVÁ KONCEPCIA LUXUSU

Kvalita a pohodlie najvyššej kategórie, materiály s elegantnými farbami prezrádzajú príchod novej éry. V prípade úrovne vybavenia „Premium”, centrálny displej s dotykovou 9,2" obrazovkou, čalúnenie z elegantnej prešívanej Nappa kože, náladové osvetlenie palubnej dosky a dverí, vetrateľné a vyhrievateľné ergonomické predné sedadlá zaručujú, aby sa pohodlie stalo súčasťou Vášho každodenného života. Aby bolo cestovanie jedinečným a fantastickým zážitkom.

Voliteľný svet vnútorných farieb:

– Béžová tkanina alebo koža s béžovým čalúnením strechy

– Čierna tkanina alebo koža s béžovým čalúnením strechy

– Hnedá koža s čiernym čalúnením strechy

cwseat  brseat

ROZSIAHLY MENITEĽNÝ VNÚTORNÝ PRIESTOR

 Vnútorný priestor Rextonu G4 poskytuje kráľovské pohodlie aj pre 7 cestujúcich. Dokonalý komfort zabezpečuje vyhrievaný prvý a druhý rad sedadiel, prešívané kožené čalúnenie s čiernym, béžovým alebo hnedým tónom prémiovej kvality (v prípade vybavenia Premium). Sedadlo vodiča, ktoré sa pri nastupovaní a vystupovaní z vozidla automaticky posunie dozadu, a ktoré možno v 8 smeroch elektronicky nastavovať, sedadlo spolucestujúceho s možnosťou nastavenia v 4 smeroch. Pamäť sedadla dokáže uchovávať tri rôzne nastavenia, ktoré sa vzťahujú aj na polohy spätných zrkadiel.