XLV

Ssangyong XLV je tu!  

Bude obľúbeným partnerom rodiny, pretože je mnohostranný a praktický. Obrovský batožinový priestor, dostatok miesta uľahčuje každodenný život. Rodinné SUV, ako výsledok mnohoročnej práce a vývoja. Nové motory a vysoká úroveň bezpečnosti najstaršieho výrobcu automobilov Južnej Kórei a špecialistu na vozidlá 4x4.

DOSTATOK MIESTA, OBROVSKÝ BATOŽINOVÝ PRIESTOR

Batožinový priestor XLV je vhodný aj na umiestnenie veľkých batožín. Nič nemusíte nechať doma kvôli nedostatku miesta.

DIZAJN VZBUDZUJÚCI SILU A SEBAVEDOMIE

Charakteristický úzky kryt chladiča a nárazník s oblúkmi prechádzajúcimi pod predné svetlomety pripomína siluetu plachtiaceho dravca s rozprestretými krídlami.

JEDNODUCHÁ A PREHĽADNÁ PALUBNÁ DOSKA S INDIVIDUÁLNE NASTAVITEĽNÝMI FUNKCIAMI

Vaše pohodlie zvyšuje na dotyk príjemný, zo spodku zrezaný športový volant s poťahom z jemnej kože, LED prístrojový panel s nastaviteľnými farbami, ako aj multimediálna navigačná jednotka so 7” dotykovým displejom.

KRÁĽOVSKÉ POHODLIE PRE VŠETKÝCH PIATICH CESTUJÚCICH

XLV je vytvorený športovo a ergonomicky, sedadlá – ktoré získali aj ocenenie – sa prispôsobujú tvaru ľudského tela a pre zabezpečenie maximálneho pohodlia sú vyrábané s výplňami dvojakej tvrdosti. Preto pri sedení nie sú unavujúce ani dlhšie cesty. Sedačky poskytujú telu vynikajúcu bočnú oporu. 

JEDEN Z NAJVÄČŠÍCH, MIMORIADNE DOBRE MENITEĽNÝCH PRIESTOROV PRE CESTUJÚCICH A BATOŽINOVÝCH PRIESTOROV V KATEGÓRII

Vďaka výnimočne veľkému batožinovému priestoru XLV s objemom 720 litrov, zadným sedadlám sklápateľným v pomere 60:40 alebo úplne do roviny, a menším alebo väčším skladovacím priehradkám v priestore pre cestujúcich a batožinovom priestore už nič nemusíte nechať doma! Vďaka zásuvke na 220V v batožinovom priestore sa nemusíte vzdávať ani používania elektrických zariadení.

ÚPLNE NOVO VYVINUTÉ MOTORY A PREVODOVKY

Čisto nové 1,6 litrové benzínové motory Ssangyong vyrobené z hliníka, a podobne 1,6 litrové dieselové motory Ssangyong s priamym vstrekom paliva typu common rail a turbodúchadlom s variabilnou geometriou lopatiek, boli vyvinuté v Európe a spĺňajú najnovšie štandardy emisie škodlivých látok Euro 6, majú mimoriadne veľký moment zrýchlenia, napriek tomu fungujú veľmi ticho a ekonomicky. K obom motorom možno pridať 6-rýchlostnú manuálnu, alebo aj 6-rýchlostnú automatickú prevodovku Aisin.

VYNIKAJÚCI ZÁŽITOK Z RIADENIA AJ PRI MIMORIADNE NÁROČNÝCH PODMIENKACH STAVU VOZOVKY

Ssangyong vyrába už vyše 60 rokov vozidlá s pohonom 4x4. V novom crossoveri Tivoli sa stelesňujú poznatky a skúsenosti získané za obdobie desaťročí. Podvozková platforma a hnacie ústrojenstvo XLV boli vyrobené takým spôsobom, aby sa v súlade s legendárnou spoľahlivosťou značky osvedčili na verejných cestách, ako aj v teréne, a aby bolo riadenie auta za každých okolností príjemné a bezpečné.