Späť
k dílerovi

Späť k dílerovi

MAXIMÁLNE PRAKTICKÝ, MNOHOSTRANNE VYUŽITEĽNÝ.
NOVÝ MUSSO GRAND

Tento pick-up bude vaším nepostrádateľným pomocníkom bez kompromisov, so športovým, sebaistým vzhľadom.

Objavuj MUSSO GRAND

Objav MUSSO Grand

SsangYong prepojil praktickosť s estetikou a vzišlo z toho nové MUSSO Grand. Je jednotkou vo svojej kategórii vo veľkosti nákladového priestoru. Hodí sa na náročnú prácu v teréne, ale aj na veľkú rodinnú dovolenku. Uzatvárateľný diferenciál zlepšuje priľnavosť v prípade klzkého povrchu či väčšieho náklonu a súčasne zvyšuje ťažnú kapacitu vozidla.

MUSSO Grand je dokonalá voľba bez kompromisov pre tých, pre ktorých je dôležité mnohostranné využitie, bezpečnosť a športový, sebaistý vzhľad. Je vybavené výkonným 2,2 litrovým Xdi-220 naftovým motorom. Môžete si vybrať medzi dvoma druhmi zadnej nápravy. 5-tich prvkovú zadnou tuhou nápravou pre jazdný komfort alebo zadnou tuhou nápravou s listovými pružinami pre vyššiu úžitkovú hmotnosť.Test v relácii Autosalon

Test v relácii Autosalón

Test v relácii Autožurnál

Prepínateľný pohon všetkých kolies vrátane redukcie
AISIN 6-stupňová automatická prevodovka
Uzatvárateľný diferenciál
Továrenksá záruka 5 rokov alebo 100 000 km + 5 rokov asistencie
2,2 l dieselový motor so 181 HP
Mimoriadne miesto na zadných sedadlách

Vlastnosti vozidla SsangYong MUSSO Grand

...

PREPÍNATEĽNÝ POHON VŠETKÝCH KOLIES VR. REDUKCIE

Prepínateľný pohon všetkých kolies poskytuje vodičovi možnosť systém vypínať alebo zapínať v závislosti od meniacich sa podmienok na ceste alebo v teréne.

...

AISIN 6-STUPŇOVÁ AUTOMATICKÁ PREVODOVKA

Výnimočný rozsah prevodov optimalizuje kvalitu radenia rýchlostí podľa rôznych druhov odlišných podmienok na ceste. Preraďovanie rýchlostných stupňov je veľmi stabilné a hladké. Pocit z plynulej jazdy je tak unikátny. Manuálny režim poskytuje rýchlu reaktivitu v záujme ešte dynamickejšieho jazdného výkonu.

...

MASÍVNY A PREDSA TICHÝ

Štvorvrstvový "Quad Frame" podvozok vytvorený podľa novej koncepcie odfiltruje priestor pre cestujúcich od hluku prichádzajúceho z povrchu vozovky a motorového priestoru lepšie ako kedykoľvek predtým. V prípade nárazu táto konštrukcia navyše znižuje možnosť poranenia cestujúcich vo vozidle na minimum.

...

DVA DRUHY ZAVESENIA ZADNEJ NÁPRAVY

Môžete si vybrať medzi dvoma druhmi zadnej nápravy. 5-tich prvkovú zadnou tuhou nápravou pre jazdný komfort alebo zadnou tuhou nápravou s listovými pružinami pre vyššiu úžitkovú hmotnosť.