Späť
k dílerovi

Späť k dílerovi

MAXIMÁLNE PRAKTICKÝ, MNOHOSTRANNE VYUŽITEĽNÝ.
NOVÝ MUSSO GRAND Facelift

Tento pick-up bude vaším nepostrádateľným pomocníkom bez kompromisov, so športovým, sebaistým vzhľadom.

Objavuj MUSSO GRAND Facelift

Objav MUSSO Grand Facelift

SsangYong prepojil praktickosť s estetikou a vzišlo z toho nové MUSSO Grand Facelift. Je jednotkou vo svojej kategórii vo veľkosti nákladového priestoru. Hodí sa na náročnú prácu v teréne, ale aj na veľkú rodinnú dovolenku. Uzatvárateľný diferenciál zlepšuje priľnavosť v prípade klzkého povrchu či väčšieho náklonu a súčasne zvyšuje ťažnú kapacitu vozidla.

MUSSO Grand Facelift je dokonalá voľba bez kompromisov pre tých, pre ktorých je dôležité mnohostranné využitie, bezpečnosť a športový, sebaistý vzhľad. Je vybavené výkonným 2,2 litrovým Xdi-220 naftovým motorom. Môžete si vybrať medzi dvoma druhmi zadnej nápravy. 5 prvkovú zadnú tuhú nápravu pre jazdný komfort alebo zadnú tuhú nápravu s listovými pružinami pre vyššiu úžitkovú hmotnosť.

Cena od
29 490 € s DPH
24 575 € bez DPH
* Dočasne dostupné iba zo skladových zásob.
Prepínateľný pohon všetkých kolies vrátane redukcie
AISIN 6-stupňová automatická prevodovka
Uzatvárateľný diferenciál
Továrenská záruka 5 rokov alebo 100 000 km + 5 rokov asistencie
2,2 l dieselový motor so 202k
Maximálna ťažná sila 3 000 kg

SsangYong Musso Grand SK Test 2022

MUSSO Grand 2019

Recenzia v relácii Autosalon na STV1

Test v relácii Autosalón

Test v relácii Motoring

Test v relácii Autosalon

Vlastnosti vozidla SsangYong MUSSO Grand Facelift

...

PREPÍNATEĽNÝ POHON VŠETKÝCH KOLIES VR. REDUKCIE

Prepínateľný pohon všetkých kolies poskytuje vodičovi možnosť systém vypínať alebo zapínať v závislosti od meniacich sa podmienok na ceste alebo v teréne.

...

AISIN 6-STUPŇOVÁ AUTOMATICKÁ PREVODOVKA

Výnimočný rozsah prevodov optimalizuje kvalitu radenia rýchlostí podľa rôznych druhov odlišných podmienok na ceste. Preraďovanie rýchlostných stupňov je veľmi stabilné a hladké. Pocit z plynulej jazdy je tak unikátny. Manuálny režim poskytuje rýchlu reaktivitu v záujme ešte dynamickejšieho jazdného výkonu.

...

MASÍVNY A PREDSA TICHÝ

Štvorvrstvový "Quad Frame" podvozok vytvorený podľa novej koncepcie odfiltruje priestor pre cestujúcich od hluku prichádzajúceho z povrchu vozovky a motorového priestoru lepšie ako kedykoľvek predtým. V prípade nárazu táto konštrukcia navyše znižuje možnosť poranenia cestujúcich vo vozidle na minimum.

...

DVA DRUHY ZAVESENIA ZADNEJ NÁPRAVY

Môžete si vybrať medzi dvoma druhmi zadnej nápravy. 5-tich prvkovú zadnou tuhou nápravou pre jazdný komfort alebo zadnou tuhou nápravou s listovými pružinami pre vyššiu úžitkovú hmotnosť.