SsangYong dnes uviedol na slovenský trh nové kombi SUV – Tivoli Grand

SsangYong dnes uviedol na slovenský trh nové kombi SUV – Tivoli Grand

Od dnes je možné na slovenskom trhu kúpiť nový model automobilky SsangYong. Ide o model Tivoli Grand,
rodinné kombi SUV, ktoré sa zaradí medzi modely Tivoli a Korando. Na slovenskom trhu model Tivoli Grand štartuje už na 16 190 eur s DPH. Jeho najväčšou prednosťou je skvelý pomer ceny a úžitkovej hodnoty a základná veľkosť batožinového priestoru 720 litrov, ktorá sa dá po zložení zadného radu sedadiel rozšíriť až na 1440 litrov. Model okrem iného ocenia všetci, ktorí potrebujú pohodlne prepravovať rozmernejšiu batožinu a predmety, zbaliť celú rodinu na rodinnú dovolenku alebo napríklad odviezť na chalupu všetko potrebné.

Okrem mimoriadneho batožinového priestoru a atraktívnej cenovky ponúka Tivoli Grand celý rad pokročilých
bezpečnostných technológií a asistentov, 6 airbagov, tempomat, klimatizáciu, Smart Audio Multimedia systém s 8"
dotykovým displejom či LED zadné svetlá a LED predné svetlá denného svietenia. Za 1 250 eur si zákazník môže zaobstarať taktiež 6-stupňovú automatickú prevodovku AISIN. Ďalšiu výbavu si k modelu môže zákazník dokúpiť formou rôznych paketov (STYLE+ paket, SPORT paket, TECH paket). Cenník, katalóg a ďalšie informácie na stiahnutie tu: https://www.ssangyong.sk/tivoli-grand.

Súčasne s uvedením modelu Tivoli Grand na slovenský trh spúšťa SsangYong akčnú ponuku tohto modelu – Tivoli Grand Style+. V rámci tohto akčného modelu získa zákazník STYLE+ paket alebo SPORT paket so zvýhodnením 1 000 eur. Cenník akčného modelu Tivoli Grand Style+ na stiahnutie tu: https://www.ssangyong.sk/tivoli-grand-style-plus. Akčnú ponuku rozširuje SsangYong tiež na menší model Tivoli – v rámci akčného modelu Tivoli Style+ získa zákazník STYLE+ paket taktiež so zvýhodnením 1 000 eur. Cenník akčného modelu Tivoli Style+ na stiahnutie tu: https://www.ssangyong.sk/tivoli-style-plus. Akčné ponuky platia do konca roka 2021. Viac informácií na: www.ssangyong.sk.

Odkaz na fotogalériu: https://www.ssangyong.sk/pre-media/tlacove-foto
 

Zverejnené 31. 8. 2021