PRE MÉDIÁ

Tlačové správy

...

SsangYong otvoril v Trenčíne šieste dílerstvo svojich vozidiel na Slovensku

Nový autorizovaný predajca a servis vozidiel SsangYong bol dnes otvorený v slovenskom krajskom meste Trenčín na adrese Bratislavská 1328, 911 05 Trenčín.

Čítať viac +

...

SsangYong dnes uviedol na slovenský trh nové kombi SUV – Tivoli Grand

Od dnes je možné na slovenskom trhu kúpiť nový model automobilky SsangYong. Ide o model Tivoli Grand, rodinné kombi SUV, ktoré sa zaradí medzi modely Tivoli a Korando.

Čítať viac +

...

Na slovenský trh dorazil facelift modelu SsangYong MUSSO Grand

Na slovenský trh práve fyzicky dorazil nový facelift modelu SsangYong MUSSO Grand. Tento praktický a všestranný pick-up v prémiovom prevedení prešiel výraznou úpravou dizajnu v exteriéri.

Čítať viac +

...

SsangYong začína predaj nového Rexton na slovenskom trhu

Dnešným dňom značka SsangYong oficiálne začína predaj nového Rexton na slovenskom trhu. Tento model je už fyzicky k dispozícii u našich autorizovaných predajcov.

Čítať viac +

...

SsangYong v SR ponúka výhodný limitovaný akčný model REXTON PREMIUM+

SsangYong spúšťa dnes (19.8.2020) na Slovensku limitovanú akčnú ponuku modelu REXTON PREMIUM +. Ten v rámci výbavovej verzie Premium ponúka COMFORT PAKET v hodnote 2 690 eur zadarmo.

Čítať viac +

...

Spoločnosť SsangYong uverejnila prvé vizualizácie svojho elektrického auta

Spoločnosť SsangYong vyvíja svoje vlastné auto na elektrický pohon. Tento projekt pod kódovým označením E100 prinesie moderné SUV vozidlo strednej veľkosti využiteľné nielen pre rodiny, ale aj pre všetkých, ktorí hľadajú všestrannosť.

Čítať viac +

...

SsangYong v SR ponúka výhodný limitovaný akčný model KORANDO STYLE+

SsangYong dnes (22.4.2020) v Slovenskej republike spúšťa predaj limitovaného akčného modelu Korando STYLE +. Ten štartuje na 18 290 € a ponúka zvýhodnenie v podobe nadštandardnej výbavy zadarmo.

Čítať viac +

...

SsangYong zaznamenal historický úspech na Rally Dakar

V tomto ročníku Rally Dakar 2020 SsangYong dosiahol najlepšie výsledky za posledné tri ročníky, na ktorých sa automobilka zúčastnila. Španieli Oscar Fuertes a Diego Vallejo dokončili všetkých 12 ťažkých etáp závodu.

Čítať viac +

...

SsangYong útočí v Rally Dakar na najlepší výsledok za celú históriu svojej účasti na závode

Dnes (piatok 17. januára) sa ide posledná etapa závodu Rally Dakar 2020 a automobilka SsangYong má zamiesené na najväčší úspěch za celú svoju účasť v tomto najťažšom závode sveta.

Čítať viac +

...

SsangYong sa tretíkrát zúčastňuje na najslávnejších off-road pretekoch Rally Dakar

Tretíkrát v rade za sebou sa SsangYong Motorsport zúčastňuje najslávnejších off-road pretekov na svete, ktoré sú prezývané pekelný závod. Automobilka chce nadviazať na svoje predchádzajúce úspechy.

Čítať viac +