PRE MÉDIÁ

Tlačové správy

...

Na slovenský trh sa dostáva nový SsangYong Korando

Dnešným dňom sa oficiálne začal predaj novej generácie SsangYong Korando na českom a slovenskom trhu a všetci naši autorizovaní predajcovia ho už majú k dispozícii.

Čítať viac +

...

Nový SsangYong Korando prvýkrát predstavený autorizovaným predajcom značky SsangYong

V rámci prvej česko-slovenskej dílerskej konferencie SsangYong, ktorá sa koná v Prahe v hoteli Pyramida, bol dnes prvýkrát interne predstavený autorizovaným predajcom nový SsangYong Korando.

Čítať viac +

...

Na slovenský trh prichádza nové kompaktné SUV SsangYong Tivoli

Automobilka SsangYong uvádza na slovenský trh nové SUV Tivoli. Tento automobil vyhádza z predchádzajúcej verzie SsangYong Tivoli a prináša navyše nový dizajn, nové motorizácie (benzínový motor 1,5 GDi-Turbo so 163k a dieselový motor e-Xdi 160 so 136 k) a nové moderné technológie.

Čítať viac +

...

Na slovenský trh prichádza nový pickup SsangYong MUSSO Grand

Automobilka SsangYong uvádza na slovenský trh nový model MUSSO Grand. Tento automobil typu pickup ocenia predovšetkým tí, pre ktorých je dôležité mnohostranné využitie.

Čítať viac +

...

SsangYong otvára predajné miesto v Bratislave

Automobilka SsangYong myslí svoje rozšírenie na Slovensko a do Českej republiky vážne a dokazuje to otvorením ďalšieho dílerstva - tentokrát v Bratislave.

Čítať viac +

...

SsangYong Motor odhalil svoju víziu budúcnosti mobility na Autosalóne 2019 v Soule

Vo svojom stánku na autosalóne v Soule usporiadala automobilka SsangYong tlačovú konferenciu za účasti zástupcov predstavenstva, prezidenta aj generálneho riaditeľa Ssangyong ohľadom celkovej vízie pre budúcnosť mobility.

Čítať viac +

...

SsangYong na Slovensku mediálne zastupuje agentúra VONDRÁK&HEISIG

Automobilka SsangYong, ktorej importérom do tuzemska je Wallis Automotive Europe, je v Českej republike a na Slovensku mediálne zastúpená agentúrou VONDRÁK & HEISIG.

Čítať viac +

...

Sieť distribútorov SsangYong sa ďalej rozrastá

Vozidlá automobilky SsangYong sú u nás stále dostupnejšie. V polovici marca v Rokycanoch otvorili dílerstvo SsangYong vo firme AUTO-MOTO JAGER s.r.o. firma sa tak popri českobudějovickej MACH MOTORS s.r.o. a ústeckoorlickej Suchomel NEW s.r.o. stala tretím dílerom a servisným partnerom automobilky SsangYong v Českej republike.

Čítať viac +

...

SsangYong Korando oficiálne predstavený v Ženeve

Nová generácia modelu SsangYong Korando bola 5. marca 2019 prvýkrát oficiálne odhalená na autosalóne v Ženeve. Na odhalení sa zúčastnil aj Peter Škutina, ktorý z pozície country managera zastupuje importéra na tuzemskom trhu.

Čítať viac +

...

SsangYong predstaví v Ženeve novú generáciu modelu Korando

SsangYong Motor Company odhalí o pár týždňov na autosalóne v Ženeve novú podobu svojho SsangYong Korando, ktoré sa drží dizajnu predstaveného automobilkou v roku 2016.

Čítať viac +