JEDINEČNÉ SCHOPNOSTI. JEDINEČNÁ PRÍŤAŽLIVOSŤ. JEDINEČNÉ AUTO.

Nový REXTON je praktickým partnerom na každodenné použitie disponujúci vlastnosťami luxusného a skutočného terénneho vozidla zároveň. Bez kompromisov.

Akčný model PREMIUM+ Rexton CLUB Objavuj REXTON

Objav Rexton

Jednoduché ovládacie prvky a interiér z kvalitných prémiových materiálov vám poskytnú radosť z šoférovania a potešenie z cestovania. Komfort sa stane súčasťou vášho každodenného života a každá cesta bude jedinečným zážitkom. Pohodlie interiéru podčiarkuje mäkká prešívaná Nappa koža. Štýlový, prémiový, pohodlný - taký je nový Rexton.

Rexton je postavený na novom koncepte štvorvrstvého rámu podvozku (tzv. “Quad-frame”), ktorý izoluje kabínu od povrchu vozovky a hluku motora a pomáha chrániť cestujúcich pred nárazovými silami. Karoséria je k rámu uchytená na ôsmich miestach (čo je najviac vo svojej triede). To výrazne zlepšuje kvalitu jazdného prejavu a stabilitu riadenia vozidla.

4WD
8-stupňová automatická prevodovka
2.2 dieselový motor s 202k
5 alebo 7 miest na sedenie
Maximálna ťažná sila 3 000 kg
Záruka 5 rokov alebo 150 000 km

Představení SsangYong Rexton Club v pořadu Motoring na TA3

SsangYong Rexton na TA3 v pořadu Motoring

SsangYong Rexton 2021 TA3 Motoring

Vlastnosti vozidla SsangYong Rexton

...

VYNIKAJÚCE TERÉNNE SCHOPNOSTI A KOMFORT LUXUSNÉHO VOZIDLA

Rexton je poháňaný silným 2,2 l dieslovým motorom, ktorý poskytuje potrebný výkon i krútiaci moment, keď sa rozhodnete náhle zrýchliť či trebárs ťahať ťažký príves. Nová 8-stupňová automatická prevodovka E-Tronic vyniká plynulým radením rýchlostných stupňov a svojou úspornosťou.

...

PREPÍNATEŇÝ POHON 4WD

Prepínateľný pohon všetkých kolies umožňuje vodičovi kedykoľvek aktivovať systém 4WD v závislosti od meniacich sa podmienkach na ceste alebo mimo nej, a to v dvoch režimoch: 4WD High (Zapínateľný aj počas jazdy) a 4WD Low s redukciou pre prekonanie najextrémnejších terénnych podmienok.

...

BEZPEČNOSŤ PREMYSLENÁ DO DETAILU

Rexton je vybavený deviatimi airbagmi vrátane kolenného airbagu vodiča a bočných airbagov druhého radu sedadiel. Volant a stĺpik riadenia sú špeciálne navrhnuté tak, aby absorbovali silu nárazu a chránili oblasť hrudníka vodiča. Aktívne opierky hlavy sa v prípade kolízie pohybujú dopredu, aby zredukovali na minimum medzeru medzi hlavou cestujúceho a opierkou a zabránili tak poraneniu krčnej chrbtice.

...

OBROVSKÝ BATOŽINOVÝ PRIESTOR

Do batožinového priestoru nového Rexton naložíte naozaj čokoľvek - zbalíte na dovolenku aj 7-člennú rodinu. Máte plné ruky a neviete kam veci položiť pri otváraní dverí batožinového priestoru? Jednoducho majte šikovný kľúč vo vrecku, stojte blízkosti zadnej časti vozidla tri sekundy a dvere batožinového priestoru sa samy automaticky otvoria.

...

PREHĽADNÝ A MODERNÝ INFOTAINMENT

Veľký 12,3´´ displej prístrojovej dosky prehľadne zobrazuje všetko, čo práve potrebujete. Vďaka užívateľsky prívetivému rozhraniu sa tak môžete lepšie sústrediť na riadenie. Dotykový displej umožňuje ovládať navigáciu aj audio, vrátane rádia, MP3 a DAB (digitálneho zvukového vysielania). Konektivita s Apple CarPlay a Google Android Auto je samozrejmosťou.