Späť
k dílerovi

Späť k dílerovi

NOVÝ REXTON G4. JE OVEĽA VIAC, NEŽ SI DOKÁŽETE PREDSTAVIŤ

Ponúka viac ako inokedy - nový Rexton je bezpečnejší, priestrannejší a pôsobivejší, než kedykoľvek predtým. Model G4 otvára úplne novú kapitolu v histórii SUV áut.

Akčný model PREMIUM+ Objavuj REXTON

Objav Rexton

Pôsobivý dizajn, komplexné zloženie inovatívnych technologických riešení, ktoré nepoznajú kompromis. Či už ide o päťmiestne alebo sedemmiestne prevedenie, môžete si byť istí, že aj najdlhšia cesta bude bezpečná, pohodlná a príjemná.

V novom tele nový duch - najnovšia verzia modelu Rexton je vybavená 2,2 litrovým dieselovým motorom vlastnej proveniencie s priamym vstrekovaním e-XDI LET (Low-End Torque), ktorý je výkonnejší, silnejší a má vyšší krútiaci moment ako predtým, pričom plní najprísnejšie a najnovšie emisné normy Euro 6d TEMP.

2WD alebo 4WD
Automatická alebo manuálna prevodovka
2.2 dieselový motor s 181k
5 alebo 7 miest na sedenie
Maximální ťažná sila 3 000 kg pri automatickej a 2 700 kg pri manuálnej prevodovke
Záruka 5 rokov alebo 150 000 km

Test v relácii Autosalón

Test v relácii Motoring

Test v relácii Autoinak.sk

Test v relácii Garáž.tv

Test v relácii Autosalon.tv

Vlastnosti vozidla SsangYong Rexton

...

VYNIKAJÚCE TERÉNE VLASTNOSTI A KOMFORT JAZDY V LUXUSNOM VOZIDLE

Pri výkone 181 HP v závislosti od prevodovky dáva vysoký krútiaci moment (MT 400 Nm - AT 420 Nm) v oblasti najviac využívaných otáčok, 1400-2800 ot / min. Tým poskytuje mimoriadne dynamické vlastnosti a prijateľnú spotrebu paliva.

...

NADŠTANDARDNÁ KAPACITA ŤAŽNÉHO ZARIADENIA OBSTOJÍ V MESTE AJ V TERÉNE

Nový Rexton G4 má vo svojej kategórii vynikajúcu ťažnú silu - pri automatickej prevodovke až 3 000 kg a pri manuálnej až 2 700 kg. Podvozok Rexton vďaka technologickým riešeniam, používaným predovšetkým pri luxusných sedanoch, poskytuje vynikajúce jazdné vlastnosti a komfort cestovania. Avšak vďaka možnosti zapnutia pohonu všetkých kolies obstojí aj v najtvrdšom teréne.

...

PREPÍNATEĽNÝ POHON 4WD

Vďaka přepínatelnému pohonu všetkých štyroch kolies 4WD, ktorého projektantom je firma Borg Warner, Rexton G4 obstojí aj v najťažšom teréne. Otočný prepínač na stredovej konzole umožňuje vodičovi vybrať si z troch režimov jazdy.

...

Na želanie 7-stupňová automatická prevodovka E-tronic

Sedemstupňová prevodovka E-Tronic vyvinutá spoločnosťou Mercedes-Benz nastavuje optimálne prevodové stupne - akoby čítala myšlienky vodiča - v súlade s aktuálnym štýlom jazdy a vďaka tomu zaisťuje vynikajúci zážitok z jazdy a nízku spotrebu paliva.