Späť
k dílerovi

Späť k dílerovi

INŠPIRATÍVNY CHARAKTER

Elegantný dizajn a množstvo moderných prvkov výbavy, charizmatické Tivoli je inšpiráciou na každý deň.

Akčný model STYLE+ Objavuj TIVOLI

Objav TIVOLI

Z nového Tivoli vyžaruje výnimočnosť a dokonalosť. Vďaka svojmu sebavedomému štýlu upúta pozornosť svojho okolia. Má výrazný bočný profil. Charakteristické bočné línie Tivoli sú nabité silou, ktorá čaká, než ju uvoľníte. Výrazné LED svetlá spolu s ďalšími unikátnymi dizajnovými prvkami vytvárajú moderný, živý vzhľad.

Tivoli vám ponúkne mimoriadny pôžitok z jazdy. Pri konfigurácii svojho Tivoli navyše môžete voliť medzi ľubovoľnou kombináciou 2WD / 4WD a MT / AT. Nenechajte sa obmedzovať.

2WD alebo 4WD
Automatická alebo manuálna prevodovka
1.5 benzínový motor 163k
5 miest na sedenie
Záruka 5 rokov alebo 100 000 km
5 rokov asistenčnej služby

Test v relácii Autosalón

Test v relácii Autosalon.tv

Vlastnosti vozidla SsangYong Tivoli

...

DOPRAJTE SI VIAC

Posuňte sa na vyššiu úroveň. Nové Tivoli ponúka všestranné komfortné prvky a vyspelé bezpečnostné systémy pre pohodlný a príjemný zážitok z jazdy. Technológia DEEP CONTROL sa nebývalo približuje k cieľu dokonalej bezpečnosti. Či už prechádzate mestom, vyrážate na dlhú cestu po diaľnici alebo zdolávate terén mimo cesty DEEP CONTROL prispieva k pocitu istoty a posúva bezpečnosť jazdy na úplne novú úroveň.

...

UVOĽNITE SA

Hľadáte čas a priestor na odpočinok? Komfortný interiér nového Tivoli je usporiadaný tak, aby vám doprial oboje. Nájdete v ňom napríklad elektricky nastaviteľné sedadlo vodiča v 8 smeroch, elektricky nastaviteľnú bedrovú opierku či zadné sedadlá sklopné v uhle 32,5 °. Predné vyhrievané sedadlá sú vybavené aj dvojrýchlostnou ventiláciou, ktorá zvyšuje pohodlie v horúcich dňoch.

...

DÔRAZ NA VÝKON

Spoľahlivý 4-valcový motor s turbodúchadlom, veľmi presné radenie a voľba inteligentných jazdných režimov vám pomôžu prekonať akúkoľvek vzdialenosť s mimoriadnym pôžitkom z jazdy.

...

ĽUBOVOĽNÁ KOMBINÁCIA

Nové Tivoli vám dáva úplne voľnú ruku pri výbere konfigurácie prevodovky a pohonu kolies. Sami si zvoľte, či je vám milší pohon všetkých 4 kolies s automatickou či manuálnou 6-stupňovou prevodovkou (obe značky AISIN - inštalované a preverené v jedných z najlepších vozov sveta). Máte radšej pohon len jednej nápravy? Pre Tivoli žiadny problém: pre oba typy prevodovky sú k dispozícii oba typy pohonu kolies.