Späť
k dílerovi

Späť k dílerovi

PRÍŤAŽLIVÝ STYL

Nové KORANDO pre život v meste aj mimo neho.

Akčný model STYLE+ Objavuj NOVÉ KORANDO

Objav nové Korando

Toto atraktívne, štýlové SUV vytvára jedinečnú rovnováhu medzi praktickosťou a pohodlím. Vďaka svojmu robustnému vzhľadu a LED technológii osvetlenia vyžaruje z nového SUV KORANDO autorita z každého uhla. Ide si sebavedome svojou vlastnou cestou a je tak výstižným predstaviteľom moderných hodnôt a chytrých riešení. Prístrojová doska a stredový panel sú vybavené najmodernejšou zobrazovacou a navigačnou technológiou ponúkajúcou plnú konektivitu s chytrými telefónmi pre maximalizáciu Vášho pohodlia.

Nový SsangYong KORANDO získal v prestížnom teste bezpečnosti Euro NCAP ocenenie 5/5 hviezd. Radí sa tak medzi najbezpečnejšie autá na svete. Pod ochrannou rukou najnovších bezpečnostných technológií DEEP CONTROL sa budete cítiť v novom KORANDO sebaistejší a maximálne v bezpečí.

2WD alebo 4WD
Automatická alebo manuálna prevodovka
1.5 benzínový motor 163k
5* v teste bezpečnosti Euro NCAP
Záruka 5 rokov alebo 100 000 km
5 rokov asistenčné služby

Predstavenie SsangYong Korando

Test v relácii Autosalón

Test v pořadu Motoring

Slovenský test

Test v relácii Autosalón

Test v relácii Motoring

Test v relácii Autosalon

Test v relácii Autosalon

Test v relácii Autosalon

Test čtyřkolky v terénu - SsangYong Korando bojuje v Hummer centru!

Vlastnosti vozu SsangYong Korando

...

UNIKÁTNY INTERIÉR

Priestranná kabína úplne nového SUV KORANDO je vyrobená z prvotriednych materiálov, ktoré vás spoľahlivo oddelia od ruchu okolitého sveta. K unikátnosti vnútorného prostredia vozidla prispievajú nielen pohodlné a skvelo navrhnuté ventilované sedadlá, ale aj ambientné osvetlenie vnútorného priestoru modifikovateľné v 34 rôznych farbách.

...

MAXIMÁLNA BEZPEČNOSŤ

SsangYong KORANDO je moderný, a predovšetkým veľmi bezpečný automobil. Tento model sa môže pochváliť 5 * hodnotením po absolvovaní bezpečnostných testov organizácie Euro NCAP. Systém pokročilých bezpečnostných technológií DEEP CONTROL sa nebývalo približuje k cieľu dokonalej bezpečnosti.

...

ŠPIČKOVÝ VÝKON

Benzínový turbo motor 1,5 GDI (163k) so zvýšeným krútiacim momentom dostupným už od nízkych otáčok zabezpečuje vynikajúcu akceleráciu pri rozjazde alebo predbiehaní a je tak perfektným variantom pre milovníkov vzrušujúce jazdy. Zošliapnite plyn a nechajte sa prekvapiť jazdnou dynamikou nového KORANDO.

...

MIMORIADNY OBJEM BATOŽINOVÉHO PRIESTORU

Nové KORANDO sa môže pochváliť na svoju triedu mimoriadne objemným batožinovým priestorom. Dovnútra sa tak vojde takmer všetko, čo budete potrebovať. Či už ide o použitie na bežnú dennú rutinu alebo sa balíte na víkendový výlet v prírode, batožinový priestor úplne nového KORANDO sa vďaka svojmu veľkorysému objemu 551 litrov prispôsobí potrebám daného okamihu.