DIZAJN VYŽARUJÚCI SILU A SEBAVEDOMIE

Typická úzka mriežka chladiča, s krivkami vinúcimi sa pod prvými svietidlami pripomína siluetu plachtiaceho dravého vtáka s korisťou.

Objavuj TIVOLI

Objav Tivoli

Kráľovský komfort pre všetkých 5 cestujúcich, športové, ergonomicky projektované, ocenené sedačky korešpondujú s líniami ľudského tela a v záujme maximálneho pohodlia sa vyrábajú s výplňou s dvoma druhmi tvrdosti. Sedenie v nich je komfortné aj na dlhších cestách, sedačky poskytujú telu vynikajúcu bočnú oporu.

Priťahuje pohľady - Tivoli, podobne ako krásne historické talianske mesto, ktoré inšpirovalo jeho názov, vyžaruje intenzívnu radosť zo života.

2WD alebo 4WD
Automatická alebo manuálna prevodovka
1.6 benzínový motor 128k
1.6 dieselový motor 115k
5 miest na sedenie
Záruka 5 rokov alebo 100 000 km

Vlastnosti vozidla SsangYong Tivoli

...

ÚPLNE NOVO VYVINUTÉ MOTORY A PREVODOVKY

Tivoli ponúka úplne nové 1.6 litrové benzínové motory, ktoré sú vyrobené z hliníka a 1.6 litrové dieselové motory, taktiež vyrobené z hliníka s priamym vstrekovaním paliva a spoločným tlakovým potrubím, turbodúchadlom a variabilnou geometriou, ktoré SsangYong vyvinul v Európe. Motory spĺňajú najnovšiu emisnú normu Euro 6, majú úctyhodný krútiaci moment a pritom pracujú veľmi ticho a úsporne. U oboch motorov je možné voliť medzi šesťstupňovou manuálnou alebo šesťstupňovou automatickou prevodovkou Aisin.

...

AWD POHON VŠETKÝCH KOLIES

Aktívny AWD pohon všetkých kolies s plne automatickým ovládaním elektromagnetickou spojkou, za bežných jazdných podmienok poháňa na 100% predné kolesá, vďaka čomu znižuje spotrebu paliva. Keď sa jazdné podmienky zhoršia a systém zaznamená prekĺznutie niektorého kolesa, elektronická riadiaca jednotka v zlomku sekundy nasmeruje požadovaný krútiaci moment na zadné kolesá.

...

BEZPEČNOSŤ BEZ KOMPROMISOV

Pre Vaše bezpečie a bezpečie Vašej rodiny je karoséria Tivoli projektovaná tak, aby bola mimoriadne silná a masívna. Karoséria je vyrobená z tradičnej ocele a bórovej ocele, ktorá je o 71,4% nákladnejšia, ale v porovnaní s tradičnou oceľou má oveľa väčšiu pevnosť v ťahu (celkovo 40% je vyrobené z ultra pevnej bórovej ocele). Prvky karosérie, ktoré sú najviac vystavené sile prípadného nárazu, sú vyrobené špeciálnou technológiou strojnásobujúcou odolnosť ocele. O pasívnu bezpečnosť sa okrem iného stará aj 7 airbagov, čo je v tejto triede výnimočné.

...

VÝNIMOČNÝ ZÁŽITOK Z JAZDY AJ V NÁROČNÝCH PODMIENKACH

SsangYong vyrába vozidlá s pohonom 4x4 už viac ako 60 rokov. Znalosti a skúsenosti získané počas týchto desaťročí stelesňuje aj Tivoli crossover. Podvozková platforma a hnacie ústrojenstvo Tivoli sú navrhnuté tak, aby vozidlo obstálo na ceste aj v teréne, zodpovedajúc legendárnej spoľahlivosti značky, a aby jeho šoférovanie bolo za všetkých okolností príjemné a bezpečné.