O SSANGYONG

ŠTÝL, ZÁBAVA A SPOĽAHLIVOSŤ
- TO JE SUV VYROBENÉ V KÓREI

Už viac, ako 60 rokov na trhu - dlhoročné skúsenosti, pokrokové
technologické riešenia a inovatívne technológie, umožnili značke
SsangYong predstaviť svetu kvalitné a bezpečná SUV.

SsangYong je kórejský výrobca výnimočných vozidiel s pohonom všetkých kolies.

Ide o úplne novú dimenziu kvalitných áut na našom trhu - nadštandardné spracovanie materiálov s využitím najmodernejších technológií za dostupné ceny.

S našimi vozidlami získate oveľa viac.

SsangYong je kórejský špecialista na vozidlá SUV a vozidlá s pohonom všetkých kolies. V modelovej palete však nájdete crossovery, pohodlné vozidlá strednej triedy, veľké vozidlá prekvapujúce svojím priestorom, ale aj úžitkové pick-upy s bohatou škálou variabilnej výbavy.

Jedinečná je 5-ročná záruka a výborný pomer ceny a výkonu, to sú SUV od popredných špecialistov na vozy 4x4.

...

INOVATÍVNE MYŠLIENKY

Doslovne preložené znamená SsangYong "Dvaja draci". SsangYong so silou týchto dvoch drakov, viac než 60-ročnými skúsenosťami s výrobou vozidiel s pohonom všetkých kolies a svojou inováciou udávajúcou budúce trendy, čelí veľkým výzvam rýchlo sa meniaceho automobilového sveta.

...

ČLOVEK NA PRVOM MIESTE

Výroba vozidiel SsangYong sa riadi hlavnou zásadou: Technológie a inovácie musia predovšetkým slúžiť človeku, preto sú pre SsangYong požiadavky našich zákazníkov vždy na prvom mieste.

...

PRECÍZNOSŤ A KVALITA

Dnes sa SsangYong radí k popredným špecialistom SUV na svete a je zastúpený v 91 krajinách. Vozidlá značky SsangYong sú vyrábané výhradne v Južnej Kórei najmodernejšími výrobnými postupmi a podľa prísnych štandardov kvality.

...

BEZPEČNOSŤ PREDOVŠETKÝM

Pojmy ako bezpečnosť, komfort, úžitková hodnota, zážitok z jazdy, ale aj odolnosť nie sú teda pre SsangYong len sľubmi, ale konkrétnymi cieľmi. Milióny spokojných zákazníkov sú dôkazom, že tieto ciele dosahujeme.

SPOLUPRÁCA

V súčasnosti automobilku SsangYong vlastní juhokórejské konzorcium KG Group, ktoré pôsobí v rôznych odvetviach vrátane chemického priemyslu, hutníckeho priemyslu, služieb a médií.
Budúci rast SsangYong Motor Company zaistí okrem iného smerovanie spoločnosti k elektrifikácii modelov. Značka sa tiež zameriava na dosiahnutie rastu prostredníctvom úspešného uvedenia svojho nového SUV modelu Torres na medzinárodných trhoch.

História

SsangYong Motor Company je najstaršou juhokórejskou automobilkou, ktorá sa na začiatku svojej šesťdesiatročnej histórie špecializovala na vývoj a výrobu autobusov, nákladných automobilov a neskôr špeciálne na vozidlá 4x4. Spoločnosť bola roku 1988 premenovaná na SsangYong Motor Company a v tom istom roku začala predaj prvého terénneho vozidla vlastnej kórejskej výroby - druhú generáciu modelu Korando.

Novým výhradným distribútorom modelov Ssangyong na Slovensku je spoločnosť WAE Kft. Na jeseň roku 2012 odštartovala automobilka predaj v Maďarsku a v nasledujúcom roku aj v Rumunsku. Obchodné úspechy v týchto krajinách umožnili značke v roku 2018 návrat na český a slovenský trh.

Nenechajte si ujsť žiadne novinky a akciové ponuky!

Prihláste sa na odberu noviniek, špeciálnych ponúk a plánovaných akcií zo sveta vozidiel značky SsangYong.