Pre médiá

SsangYong

O spoločnosti

SsangYong

juhokórejská automobilka SsangYong je špecialistom na vozidlá SUV a pohon 4x4.

Základnou filozofiou značky na našom trhu je ponúkať poctivo spracované vozidlá s atraktívnym pomerom ceny a hodnoty.

Zistite viac o značke SsangYong

Logo SsangYong
Logo SsangYong Torres

Nový SsangYong Torres – to je spojenie tradičných predností vozidiel SUV ako je robustnosť, terénne schopnosti, bezpečnosť a úplne nový autentický dizajn, odvážna a sebavedomá charizma. Zároveň ponúka množstvo priestoru pre vás, vašu rodinu a všetko čo budete chcieť naložiť.

Logo SsangYong
Logo SsangYong Nový Rexton

Model Rexton je vlajkovou loďou automobilky SsangYong. Tento praktický partner na každodenné využitie disponuje vlastnosťami luxusného a naozajstného terénneho vozidla zároveň.

Logo SsangYong
Logo SsangYong Rexton

Jednoduché ovládacie prvky a interiér z kvalitných prémiových materiálov vám poskytnú radosť z riadenia a potešenia z cestovania. Komfort sa stane súčasťou vášho každodenného života a každá cesta bude jedinečným zážitkom. Pohodlie interiéru podčiarkuje mäkká prešívaná Nappa koža. Štýlový, prémiový, pohodlný - taký je Rexton.

Logo SsangYong
Logo SsangYong Korando

Model Korando je stredne veľké SUV triafajúce sa do potrieb širokého spektra zákazníkov na našom trhu. Tento atraktívny, štýlový automobil vytvára jedinečnú rovnováhu medzi praktickosťou a pohodlím.

Logo SsangYong
Logo SsangYong Nové MUSSO Grand

SsangYong prepojil praktickosť s estetikou a vzišlo z toho nové MUSSO Grand. Tento model sa hodí ako pre náročnú prácu v teréne, tak aj pre veľkú rodinnú dovolenku.

Logo SsangYong
Logo SsangYong MUSSO Grand

SsangYong prepojil praktickosť s estetikou a vzišlo z toho MUSSO Grand. Je jednotkou vo svojej kategórii vo veľkosti nákladového priestoru. Hodí sa ako pre náročnú prácu v teréne, tak aj pre veľkú rodinnú dovolenku. Uzatvárateľný diferenciál zlepšuje priľnavosť v prípade klzkého povrchu či väčšieho náklonu a súčasne zvyšuje ťažnú kapacitu vozidla.

Logo SsangYong
Logo SsangYong Tivoli Grand

Model Tivoli Grand je rodinné kombi SUV na každodenné využitie. Prednosťou tohto modelu je priestrannosť pre cestujúcich a veľký batožinový priestor, do ktorého naložíte všetko, čo potrebujete.

Logo SsangYong
Logo SsangYong Tivoli

Elegantný dizajn a množstvo moderných prvkov výbavy - to je kompaktný SUV SsangYong Tivoli. Pri konfigurácii tohto modelu môžete voliť medzi ľubovoľnou kombináciou 2WD/4WD a MT/AT.

Tlačové foto