od 27 990 €
SsangYong Torres
od 27 990 € *
* Uvedené ceny a špecifikácie sa vzťahujú iba na skladové
vozidlá. Model Torres nie je možné dočasne zadať do výroby.

Objav Torres

Nový SsangYong Torres – to je spojenie tradičných predností vozidiel SUV ako je robustnosť, terénne schopnosti, bezpečnosť a úplne nový autentický dizajn, odvážna a sebavedomá charizma. Zároveň ponúka množstvo priestoru pre vás, vašu rodinu a všetko čo budete chcieť naložiť.

Torres je inšpirovaný scenériou nádhernej prírodnej rezervácie Torres del Paine. Tento národný park UNESCO v Čile je snom všetkých dobrodruhov. Na jeho území sa nachádza obrovské množstvo turistických trás rôznych obtiažností. Ide o unikátny systém trblietavých jazier, rozľahlých lesov, hlbokých údolí a rozoklaných pohorí s ľadovcami.

SsangYong Torres

predstavenie Torres

Predstavenie
SsangYong Torres

s Jakubom Urbanom

SsangYong Torres

Exteriér

Dajte voľnosť svojej túžbe po dobrodružstve

Svojimi ostro rezanými svetlometmi a svetlami denného svietenia, zadnými LED svetlami a nápaditým krytom zadných dverí inšpirovaným rezervným kolesom off-roadov láka všetkých dobrodruhov.

SsangYong Torres

Interiér

Rozšírte si obzory

Priestrannosť interiéru a jeho moderné poňatie vás milo prekvapí. Či už jazdíte po meste alebo ste napríklad na ceste do hôr, užijete si skvelý výhľad z kabíny a prehľadnosť usporiadania interiérových prvkov.


Hlavné vlastnosti

Všestranný rodinný automobil

Nech už vás vaša ďalšia cesta zavedie kamkoľvek, jazdu s Torresom si užijete. Výkon benzínového 1.5 litrového turbo motora a hladký chod manuálnej či automatickej prevodovky poteší všetkých vodičov. Je vaším cieľom rušné mesto, vidiecka poľná cesta alebo drsná horská šotolina? Vďaka dômyselnému systému pohonu všetkých štyroch kolies ponúka Torres príkladné terénne schopnosti aj v náročných podmienkach. Bude tak parťákom vám a vašej rodine vo všetkých situáciách.

Naložíte všetko, čo budete potrebovať

Dobrodružstvo vyžaduje priestor. Toho má nový Torres v batožinovom priestore viac než dostatok. Základný objem je 839 l/703 l (s rezervným kolesom) a po sklopení zadných sedadiel kapacita narastie na 1 662 litrov. Naložíte všetko, čo budete na svojich cestách potrebovať, od športových potrieb, cez veci na chalupu, až po zbalenie celej rodiny na dovolenku.

Dôraz na bezpečnosť

Torres kladie maximálny dôraz na bezpečnosť. Je vybavený až 8 rôznymi airbagmi pre zvýšenie bezpečnosti pri náraze na tú najvyššiu úroveň. K dispozícii je tiež celá škála bezpečnostných asistentov, ktoré neustále vyhodnocujú potenciálne rizikové situácie a sú pripravené zasiahnu v prípade potreby.

SsanygYong Torres Zvýhodnenie

Zvýhodnenie vo výške 2.000 € na skladové vozidlá

V rámci zvýhodnenia vám odpočítame 2.000 € z ceny vozidla. Platí iba na skladové vozidlá do odvolania alebo do vypredania skladových zásob.

Výbavové stupne Torres

Motorizácia Club Style Clever Premium
1.5 GDI Turbo 163 k / 280 Nm benzín 25 990 €* 28 990 €* 32 990 €* 35 690 €*
Výbava
6-rýchlostná manuálna prevodovka - -
6-rýchlostná automatická prevodovka 1 990 € 1 990 €
Pohon predných kolies (FWD)
Pohon všetkých kolies (AWD) - iba v kombinácii s automatickou prevodovkou - 1 990 € 1 990 € 1 990 €
CLUB+ paket
CLUB+ paket obsahuje:
  • vyhrievaný volant
  • vyhrievanie predných sedadiel
  • vnútorné spätné zrkadlo s automatickým stmievaním
  • elektrické ovládanie predných a zadných okien, okno vodica na jeden dotyk (hore a dole)
590 €

* Vyššie uvedené ceny obsahujú zvýhodnenie. V rámci zvýhodnenia vám odpočítame 2.000 € z ceny vozidla. Platí iba na skladové vozidlá do odvolania alebo do vypredania skladový ch zásob.vedené ceny a špecifikácie sa vzťahujú iba na skladové vozidlá. Model Torres nie je možné dočasne zadať do výroby.

Parametre Torres

Motor

1.5 benzínový motor 163k

Pohon

FWD alebo AWD

Prevodovka

Automat / manuál

Batožinový priestor

839 l (FWD) / 703 l (AWD)
Rozmery (Dĺžka / Šírka / Výška) 4 700 / 1 890 / 1 720 mm
Rázvor 2 680 mm
Objem batožinového priestoru 703–839 l
SsangYong

Skúšobná jazda

Otestujte jazdné vlastnosti a pohodlie našich vozidiel.

Nájdite najbližšieho predajcu

Všetci predajcovia