SsangYong začína predaj nového Rexton na slovenskom trhu

SsangYong začína predaj nového Rexton na slovenskom trhu

Dnešným dňom značka SsangYong oficiálne začína predaj nového Rexton na slovenskom trhu. Tento model je už fyzicky k dispozícii u našich autorizovaných predajcov. Nový Rexton, vlajková loď automobilky SsangYong, prešiel výraznou úpravou dizajnu v exteriéri a interiéri a predovšetkým dostáva úplne nové technológie. Okrem toho ponúka nový Rexton aj silnejší motor 2.2 e-XDI s 149 kW respektíve 202 k a 441 Nm a novou 8-stupňovou automatickou prevodovkou. Na slovenskom trhu nový Rexton štartuje na 34 990 € s DPH a za túto cenu ponúka pohon 4x4, už spomínanú 8-stupňovú automatickú prevodovku a bohatú štandardnú výbavu. Cenník, katalóg a ďalšie informácie na stiahnutie tu: https://www.ssangyong.sk/rexton.

Spoločne so začatím predaja ponúka SsangYong tiež limitovaný akčný model nový Rexton Premium+. Ten je postavený na výbavovej verzii Premium. Navyše v tejto limitovanej akčnej ponuke zákazník získava paket PREMIUM+ v cene 2 700 € zadarmo. Viac informácií na https://www.ssangyong.sk/rexton-premium-plus.

Nový Rexton je vybavený najmodernejšími asistentmi zvyšujúcimi bezpečnosť a komfort jazdy. Svojim cestujúcim poskytuje pohodlie luxusného vozidla, mimoriadne veľký batožinový priestor a naozajstné terénne schopnosti. K dispozícii je nový Rexton zákazníkom v dvoch výbavových verziách - Clever a Premium. Obe verzie obsahujú bohatú štandardnú výbavu (Napr. Pohon 4x4, 8-stupňovú automatickú prevodovku, automatickú dvojzónovú klimatizáciu, kožené sedadlá či LED svetlomety), ktorá sa dá ďalej rozšíriť paketmi. Verzia výbavy Premium v základe v porovnaní s verziou Clever navyše obsahuje napr. 9,2" dotykový displej infotainmentu so smart audio multimédia systémom, 12,3" FULL HD LCD prístrojovú dosku, interiér v prevedení prešívaná koža, ventilované sedáky predných sedadiel, ambientné osvetlenie interiéru či 18" kolesá.

Odkaz na fotogalériu: https://www.ssangyong.sk/pre-media/tlacove-foto
 

Zverejnené 9. 8. 2021